Najlepsze oprogramowanie dla meblarstwa na Targach DREMA

To już tradycja, że firma DPS Software obecna jest na każdych Targach DREMA. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, goście mogą liczyć na wyjątkowo dużo nowości i atrakcji.

 

Targi DREMA odbędą się od 11 do 14 września br. Osoby związane z branżą drzewną lub meblarską mogą uzyskać darmowy bilet wielokrotnego wstępu na 4 dni targów. Aby otrzymać bilet, należy dokonać rejestracji na stronie www.mtp24.pl oraz wypełnić ankietę. Bilet zostanie przesłany drogą elektroniczną.

 

Dlaczego warto odwiedzić stoisko DPS Software?

 

Na stoisku DPS Software (pawilon 6, stoisko 27) będzie można porozmawiać z inżynierami na temat oprogramowania 3D CAD/CAM dla meblarstwa w tym SWOOD Design, SWOOD CAM, Alphacam (z modułem Art) oraz SOLIDWORKS. Warto poznać możliwości i funkcjonalności tych narzędzi, tym bardziej, że firma jest jedynym dystrybutorem w Polsce SWOOD oraz Alphacam.

Uwaga, premiera!

 

Nowością na stoisku DPS Software będzie rozwiązanie przeznaczone dla e-Commerce. Swoją premierę będzie miał konfigurator mebli on-line stworzony przez programistów DPS Software, który wykorzystuje modele wygenerowane bezpośrednio z oprogramowania SWOOD Design. Każdy, kto odwiedzi stoisko firmy, będzie poznać możliwości i praktyczne zalety tego rozwiązania.

Goście Targów będą mogli także zapoznać się ze sprzętem IT dedykowanym stolarzom do sprawnej i szybkiej pracy przy projektowaniu i wytwarzaniu mebli. Do dyspozycji odwiedzających będą mobilne stacje robocze firmy HP z procesorami Intel i kartami graficznymi nVidia Quadro. Można będzie poznać oprogramowanie, zadać techniczne pytania oraz uzyskać informacje na temat oferty zakupu, wdrożenia lub szkolenia.

 

DPS Software na stoisku Dom i Drewno

 

Kolejne miejsce, które warto odwiedzić podczas Targów DREMA to stoisko Dom i Drewno w hali nr 3. W czwartek 13 września o godzinie 10:00 nasz ekspert Wojciech Nieroda, poprowadzi warsztaty SOLIDWORKS i SWOOD dla meblarstwa. Odbędzie się także nowe wydarzenie – Starcie Mistrzów – Ogólnopolski Konkurs pasjonatów pracy w drewnie. DPS Software jest jednym z partnerów tej inicjatywy. Więcej o Starciu Mistrzów na stronie: https://www.starciemistrzow.pl/#aboutus

 

Propozycja dla Start-Upów

 

W hali nr 3 przygotowana zostanie specjalna przestrzeń kreacji z drewna – DREMA DESIGN. Dużą część tej przestrzeni zagospodaruje Inkubator zainicjowany przez firmę InfoTEC CNC. InfoTEC Inkubator to inicjatywa, która promuje wspieranie młodego, ambitnego pokolenia w rozwoju zawodowym oraz w zdobywaniu doświadczenia w biznesie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urzeczywistnić własną koncepcję, lecz nie wiedzą jak to zrobić lub nie posiadają odpowiedniego zaplecza. DPS Software jest partnerem tego przedsięwzięcia. Bezpłatnie dostarcza oprogramowanie dla młodych przedsiębiorców (SOLIDWORKS, SWOOD) oraz zapewnia specjalistyczne szkolenia i opiekę merytoryczną.

 

I jeszcze jedne warsztaty…

 

W przestrzeni DREMA DESIGN, z inicjatywy firmy InfoTEC CNC odbędą się warsztaty budowy mebli skrzyniowych prowadzone przez Zakład Makerspace z Poznania. Partnerami warsztatów są firmy: InfoTEC CNC, Blum Polska, DPS Software. Na miejscu będzie można spotkać Łukasza Gzowskiego z DPS Software, który wie wszystko o oprogramowaniu dla branży meblarskiej. Każda osoba uczestnicząca w warsztatach otrzyma bezpłatny bilet wielokrotnego wstępu na targi. Warsztaty będą trwały 2 godziny, a organizatorzy planują uruchomić aż 6 grup – we wtorek, środę oraz czwartek w godz. 11:00-13:00 oraz 14:00-16:00. Zapisy na warsztaty: https://zakladdrema.evenea.pl/

Do zobaczenia na DREMIE!

 

DPS Software Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów i technologów. Od ponad 20 lat firma skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Firma jest pierwszym i największym w Polsce autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie Alphacam, Surfcam, Solidcam, CabinetVision, Swood, DraftSight ora systemy do zarządzania przedsiębiorstwem Sage Symfonia. DPS Software Polska specjalizuje się w tworzeniu i wspieraniu środowiska pracy inżynierów w oparciu o rozwinięte Centra Kompetencyjne, Centrum Wsparcia Technicznego oraz Centrum Szkoleniowe.