Nowoczesna kuchnia wiodącym tematem targów DremaSilesia 2019

Targi DremaSilesia to największe regionalne wydarzenie poświęcone tematyce obróbki drewna. Głównym założeniem jest kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla małych i średnich firm z branży drzewnej, leśnej i meblarskiej (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest NOWOCZESNA KUCHNIA (materiały, okucia, trendy oraz wykorzystanie innowacyjnych maszyn i oprogramowania w celu optymalizacji produkcji mebli kuchennych).

DremaSilesia to największe branżowe targi regionalne, skupiające liderów rynku. Z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem – rok 2018 to 1520 m2 powierzchni wystawienniczej, oferta zaprezentowana przez 69 wystawców oraz obecność 1500 profesjonalnych zwiedzających reprezentujących branżę drzewną i meblarską.

Rosnąca popularność targów DREMASILESIA sprawia, że z roku na rok wydarzenie gromadzi nowych wystawców, a kompleksowa oferta przyciąga zwiedzających z całej Polski, jak również profesjonalistów z zagranicy. To znakomita okazja do poznania technicznych i technologicznych trendów w produkcji mebli i obróbki drewna. Przedsięwzięcie to stanowi idealną formę promocji, kreuje efektywne biznesowe relacje, które procentują podpisanymi umowami, kontraktami i długofalową współpracą. Kluczowym aspektem uczestnictwa w DREMASILESIA jako targach regionalnych  jest właśnie weryfikacja oczekiwań klientów w bezpośrednim kontakcie.

Poza wszechstronną i profesjonalną ekspozycją, atutem tegorocznej edycji targów DremaSilesia 2019 jest bogaty program wydarzeń. Przez trzy dni, w terminie 26-28 kwietnia br., odbędą się ciekawe warsztaty, pokazy i prelekcje, zarówno dla specjalistów z branży, jak i dla pasjonatów stolarstwa:
– warsztaty stolarskie dla profesjonalistów, pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych” (InfoTEC CNC);
– pokazy stolarskie: “Szafka kuchenna w 15 minut” (Felder);
– prezentacja możliwości innowacyjnej wiertarki ATUT oraz spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim, autorem wynalazku;
– szkolenie dla uczniów/ studentów oraz przedsiębiorców z zakresu komputerowego wspomagania projektowania (CAD) w temacie: budownictwo szkieletowe oraz więźba dachowa (firma ABCad);
– seminarium “Nowe technologie w zakładach drzewnych” (Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego);
– Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej (portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy);
– konsultacje i porady z zakresu BHP i ochrony środowiska (SEKA S.A.);
– doradztwo z zakresu czystego spalania – popularyzacja wykorzystania pelletu w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej (magazyn Biomasa).

Zapraszamy do Sosnowca na targi DremaSilesia (26-28.04.2019). Jednocześnie przypominamy o obowiązującej promocji – jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA/ FURNICA/ SOFAB, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach!